Poziv na Vebinar “Plava propusnica“ kao nova ponuda jadranskog turizma

Poštovane kolege i partneri,

U ponedjeljak 19. oktobra 2020, od ​​10:30 do 11:30 CEST, održavamo vebinar na temu „Plava propusnica kao nova turistička ponuda jadranskog turizma“.

Predstavljamo projekat „Otkrivanje prekograničnog vodenog biodiverziteta – EXChAngE“ koji razvija novi turistički proizvod  Plavu propusnicu. Ona će omogućiti posjete novim tematskim rutama s poboljšanom infrastrukturom: Dubrovniku i Akvarijumu (Hrvatska), Kotoru i Akvarijumu Boka (Crna Gora), Vodenom putu Hutovo Blato i Vodenom putu u Mostaru i rijeci Neretvi (Bosna i Hercegovina), a privlačiće više turista u ovu regiju.

Pridružite nam se i saznajte više o prvom pokušaju stvaranja ovakvog prekograničnog turističkog proizvoda!

Dnevni red

Tehničke smjernice za učešće:

Molimo povežite se na sljedećem linku: http://bbb-admin.unidu.hr/bbb-room/Institut

Korisnik (unesite sami): Vaše ime i / ili institucija

Lozinka: institut2020